Meda feston ditëlindjen, Lulja ka një urim special për të (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Meda.

Këngëtari i shumë hiteve mori një urim të veçantë nga bashkëshortja e tij Luljeta, e cila e shoqëron pothuajse kudo.

Ajo hyri në Instagram për të postuar një foto krah këngëtarit dhe për t’i shkruar disa fjalë për të.

“Shum Urime per ty dashuri, ishalla edhe 💯 bashk me neve 🎂🎂🎂 Love you”, ka shkruar Lulja.

Nëse nuk e dini, çifti ka katër fëmijë.

Urime për Medën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm