Ronela Hajati në zi!

By

Këngëtarja shumë e dashur, Ronela Hajati ka ndarë një lajm të kobshëm në llogarinë e saj në Instagram.

“Gjyshka ime e dashur, tema e çdo humori në shtëpi… s’u ngopëm kurrë me mirësinë tënde! Zoti të ka pranë vetes dhe ne gjithmonë pranë zemrës!”- ka shkruar ajo.

Rikujtojmë se Ronela do të jetë përfaqësuesja e Shqipërisë në “Eurovision” të 2022. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm