Ikona e hiteve të padiskutueshme, Vera Oruçaj vjen në një intervistë për Prive

By

Këngëtarja, Vera Orucaj, krijuesja e hiteve të padiskutueshme si “Lujmi Lujmi”, “Halla maloke”, “Pom bon zemra rrak tak”, erdhi në një intervistë për Prive.

Ajo flet për jetën në Amerikë me djalin e saj Seven Saraci dhe bashkëshortin Sunaj dhe sëmundjen e tij.

Për më tepër, ajo na rrëfen më shumë edhe për veten.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm