Gold AG së shpejti baba – Prive zbulon gjininë e foshnjës

By

Para disa kohësh, reperi shumë i dashur, Gold AG zbuloi se ai dhe bashkëshortja e tij, po bëhen prindër për herë të parë.

Burime të sigurta kanë zbuluar se çfarë gjinie është foshnja që po vjen në jetë.

Dhe ne, po e ndajmë tani me ju!

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm