Me çfarë merrej Jehona Sopi pasi u ‘zhduk’ nga ekrani? (VIDEO)

By

Kaluan disa vite që Jehona Sopi ‘u zhduk’ nga ekrani.

Këngëtarja e shumë hiteve të publikuara vite më parë, nuk ishte prezente as në rrjete sociale e as nuk solli projekte të reja muzikore.

Megjithatë, ajo u rikthye madje ishte pjesë edhe në Festivalin e Këngës Magjike.

Por, me çfarë merrej ajo gjatë heshtjes mediale?

Këtë dhe shumë të tjera nga jeta e saj e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm