I komentojnë emrin e djalit, ja si u ‘mbyll gojën’ Elita!

By

Pas ardhjes në jetë të djalit të Elitës dhe Gjikos, një prej detajeve më të komentuara në rrjete sociale ishte emri i rrallë.

Zëri, për shumëkë u pa si një zgjedhje e çuditshme e çiftit.

Në rrjete sociale u bënë një varg postimesh mbi këtë pjesë të cilat Gjiko dhe Elita nuk preferuan t’i komentojnë.

Por më në fund, Elita ka folur duke i mbyllur gojën komentuesve të cilët ironizojnë me emrin e djalit.

Më poshtë komenti i plotë dhe përgjigja e Elitës e cila duket se i ka vënë kapakun gjithçkaje që është thënë deri sot për një muaj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm