Si është jeta e Melindës mes Kosovës dhe Amerikës?

By

Melinda këtë të shtune ishte në një intervistë ekskluzive për Prive.

Tejet e rrallë në intervista, Melinda vjen për të na rrëfyer shumëçka.

Nga projektet e reja, ato që do të vinë, planet për të ardhmen si dhe jetën private – rrëfimi i reperes nuk duhet humbur.

Ajo momentalisht është në Kosovë, por familjen dhe të gjithë miqtë e saj janë në Amerikë.

Si ia bën këngëtarja që të qëndrojë larg tyre në periudha të gjata kohore na e tregon vetë ajo.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm