I dashuri i Encës i bie tupanit në videoklipin e saj të ri

By

Ditën e djeshme, Enca bëri rikthimin e saj të shumë pritur me këngë të re.

Për rikthimin e saj ajo pati edhe një mysafir që ishte Muharrem Ahmeti me të cilin ajo lansoi bashkëpunimin me titull “Albanian”.

Kënga u lansua me videoklip dhe gjithashtu  pati një mysafir special – të dashurin e saj.

I dahuri i këngëtares shfaqet në një sekuencë të shkurtër teksa i bie tupanit.

Dëgjoni të plotë këngën e re në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm