Në kujtim të Violeta Rexhepagiqit

By

Të enjten paradite gazetarja, këngëtarja dhe kompozitorja e njohur Violeta Rexhepagiqi ka ndërruar jetë.

Për të nderuar atë, Privé mbrëmë nisi me një material dedikuar punës së saj.

Një përmbledhje ku duartrokiten arritjet kulturore e jo vetëm të Violeta Rexhepagiqit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm