‘HOLLA’ PUBLIKOHET SONTE

By

Dueti i shumëpritur mes Tunës dhe Cozman do të publikohet sonte.

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në Instagram ku ka potencuar se projekti do jetë i disponueshëm në Youtube në orën 20.

Kënga e punuar nga Zapp and Chris e me tekst të vetë reperit është paralajmëruar si ‘bombë’ muzikore që do konkurojë fort për hitin veror të 2015-tës.

Ky bashkëpunim i çiftit pason suksesin e projektit ‘Fenix’ i cili theu rekordet e dëgjueshmërisë duke u shëndrruar në hitin që u dëgjua kudo ku flitet shqip. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm