‘HOLLA’ KALON NJË MILIONË KLIKIME

By

‘Holla’ kënga e dyshes Tuna e Cozman ka kaluar në më pak se një javë shifrën e një milionë klikimeve.

Ky krijim muzikor i shkruar nga Mozzik e vetë reperi dhe i realizuar tek Zapp n’Chriss konkuron seriozisht për primatin e hitit veror të vitit 2015.

E se a do të ketë ‘Holla’ suksesin e njejtë me ‘Fenix’ që tashmë është në rrugë për të prekur 30 milionëshin e klikimeve kjo mbetet të dëshmohet nga koha. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm