E njëjta shije: Elvana Gjata “xing” me veshjen me këngëtaren e famshme serbe!

By

Që të dyja janë tejet atraktive dhe këngëtare shumë të pëlqyera në vendet e tyre.

Elvana Gjata dhe këngëtarja e famshme serbe Jellena Karleusa, kanë bërë zgjedhjen e njëjtë sa u përket rrobave.

Përderisa Elvana kishte veshur një kostum të markës Versace gjatë një koncerti në qendër të Tiranës, e në të njëjtin kostum është parë edhe serbja Jellena.

Se kujt i rri më bukur, u mbetet ta vendosni ju!

 

View this post on Instagram

#sielvana jane jete per mua! I love youuu!!!

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm