‘Ai e din se’ Samanta, “Edhe pse në lidhje e dashuruar tek dikush tjetër” (Video)

By

Këngëtarja Samanta Karavella vitin e kaluar ishte ndër më të dëgjuarat me këngën ‘Ti se din se’, që erdhi në duet me Onatin.

Ky projekt u pëlqye shumë madje edhe sot dëgjohet.

Për këtë arsye Samanta ka menduar për një pjesë të dytë por këtë herë nuk vjen në duet.

Pjesa e dytë do të titullohet ‘Ai e din se’ dhe flet për një vajzë që pavarësisht që është në lidhje ajo don dikë tjetër dhe ai e di.

Teksti nuk ka të bëj asgjë me Samantën pasiqë ajo tregoi për Prive që është single./Prive.al

Artikuj të ngjashëm