“Është si qeni i Morena Tarakut”, përplasen Ylli dhe Shqipja (VIDEO)

By

Debati mes Shqipes dhe Bucit ka vazhduar goxha gjatë.

Ai në një moment i tha Shqipes se flet shumë dhe i bëri një krahasim të quditshëm.

“Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

 

Artikuj të ngjashëm