Hekuran Krasniqi dhe Anna sjellin bashkëpunimin “Habibi”

By

Hekuran Krasniqi dhe Anna kanë publikuar bashkëpunimin e tyre “Habibi”.

Teksti i këngës është shkruar nga Alban Miroci, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Hekuran Krasniqi.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm