‘Harrom’, projekti më i ri nga NRG Band

By

Ashtu sic kishin paralajmëruar, NRG Band kanë publikuar sot projektin e tyre më të ri të titulluar ‘Harrom’.

Kjo këngë që bëri bujë ende pa u publikuar falë skenave të arrestimit të Besnikut, vokalistit të grupit mban vulën e Estto-s teksa ka videoklip nga ProVideo.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni, si ju duket?!

 

Artikuj të ngjashëm