Kim Kardashian dhe Mario Dedivanovic sonte debutojnë me emisionin e tyre

By

Emisioni i saj i ri “Glam Masters”, do të debutojë këtë të mërkure.

Kim Kardashian po përgatitet për këtë event, duke postuar video dhe fotografi të vetes dhe grimerit të saj, shqiptarin Mario Dedivanoviq.

37 vjeçarja ka është shfaqur e veshur në robëdëshambër përderisa po e bënte grimin e flokët.

Dyshja vijnë në bashkëpunim për këtë projekt kësaj here, që bën grimerët bashkë në një garë ku ata do shfaqin talentin e tyre. /Prive.al

Stunner: The  reality star wore a white robe as she had her hair and makeup done in the quick clip that featured cute Snapchat filters

Artikuj të ngjashëm