Çka ndodhi me varësen e shtrenjtë që iu zhduk Noizyt në turmat e koncertit?

By

Reperi Noizy kudo ku shkel sigurohet që të krijojë një atmosferë ‘shpërthyese’.

Koncertet e tij janë gjithmonë full energji dhe çfarë e karakterizojnë janë interaksionet me publikun.

Noizy nuk e ka problem të hidhet në turma krah fansave, siç ka vepruar në një prej koncerteve të tij të fundit.

@noizyking

Iku varsja 🤣😭

♬ original sound – Noizy

Por, nga hedhja në turmë tek kthimi në skenë ka qenë një detaj që ka munguar – varësja e tij luksoze.

Kjo është komentuar nga ndjekësit si ‘vjedhje’ por që fatmirësisht, Noizyt varësja nuk i ka humbur.

Ai i ka ‘qetësuar’ ndjekësit përmes një videoje në Tiktok ku shprehet:

“S’ka lindë hala ai që e merr”.

Ajo është rikthyer me sukses tek pronari! /Prive.al

@noizyking

Ska lind hala ai qe e merr 😝❤️

♬ original sound – Noizy

Artikuj të ngjashëm