Noizy po vuan për dashuri ?!

By

Të gjithë e njohim reperin nga Shqipëria Noizy për trajtimin luksoz që i bën vetës, pushime, vetura dhe çka jo tjetër.

Një mënyrë e tillë jetese pa dyshim që e gjenë atë të rrethuar nga shumë femra dhe aventura të ndryshme.

Por, mbase Noizyt me imazh të fort dhe jo sentimental ka dalë dikush që i ka thyer zemrën, të paktën këto sinjale po i transmeton ai vetë përmes rrjetit social snapchat.

Mëngjesi i sotëm e gjeti atë shoqëruar nën ritmet e një këngë reggae pjesë të tekstit të së cilës i kishte ndarë me ndjekësit e tij në snapchat.

Teksti flet për një dashuri të shkuar ku ajo me gjasë më shumë i ka dashur paratë e tij sesa vetë atë.

Interesante kjo gjendje emocionale e Noizyt./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm