Kështu e uron Beatrix Ramosaj për ditëlindje babain e saj të ndjerë (FOTO)

By

Nuk janë të rralla urimet publike për ditëlindje që bëhën nga fytyrat tona publike për anëtaret e tyre të familjes apo ndonjë mik apo kolegë.

Ndersa Beatrix Ramosaj sot ka ndarë me fansat e saj një emocion shumë prekës, ajo ka publikuar një imazh të fëmijërisë së saj bashkë me familjën mes tyre edhe babain e saj të ndjerë.

Për të sot do të ishte një ditë mjaft speciale pasiqë ai do të mbushte 53 vjeç, megjithatë ani pse tashmë i ndjerë, vajza e tij Beatrix e ka kujtuar ditëlindjen e tij dhe e ka uruar me mjaf mall.

“Gezuar ditëlindjen engjëll, Na mungon çdo ditë e më shumë. Të dua Babi, prehu në paqe, përgjithmonë vajza jote e vogël”.- është shprehur Beatrix./PRIVE.AL/

1bb7c197ed5a109c628420ea13ebce72c85a1f7c42e69dd21916c414a3ee4175_full

Artikuj të ngjashëm