36 apo 50 vjeç? Britney Spears zhgënjen me pamjen krah të dashurit bukurosh (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur Britney Spears është fotografuar në një ndeshje basketbolli mbrëmjen e së mërkurës teksa shoqërohej nga i dashuri i saj 23 vjeçar, Sam Asghari dhe djemtë, Sean dhe Jayden.

Family fun: Also spotted at the game were 11-year-old Jayden and his 12-year-old brother Sean

Dy djemtë e këngëtares janë shfaqur shumë të afërt me partnerin e nënës e cila në fakt ka vjedhur gjithë vëmendjen.

Smitten: Britney Spears, 35, was looking better than ever when she attended the LA Lakers game on Wednesday night, putting on a loved up display with her toyboy Sam Asghari, 23

Me një veshje aspak të përshtatshme për eventin – ndeshje basketbolli dhe pamjen tejet të pakuruar, Britney ka habitur fansat duke u dukur sikurse të jetë 50 vjeç.

Smitten: Britney Spears, 35, was looking better than ever when she attended the LA Lakers game on Wednesday night, putting on a loved up display with her toyboy Sam Asghari, 23

Ndryshe, këngëtarja është në një lidhje me modelin 23 vjeçar tash e një kohë dhe gjithcka kishte nisur me marrjen e numrit të telefonit. ‘E mora numrin e tij dhe ishte kaq e çuditshme pasi e telefonova pas pesë muaj që e gjeta letrën në çantë’ – pati rrëfyer Spears në një intervistë të muajit Janar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm