Veç kunatës, gjininë e bebit të Einxhel e di ‘pa qare’ edhe prezantuesja e njohur!

By

Pasi bëri publik lajmin e shtatzënisë të cilin e mbajti sekret për muaj të tërë rresht, madje duke e mohuar me bindje të plotë dhe akuza kundrejt mediave, Einxhel u ‘hap’ me fansat!

Ajo shuajti kurreshtjen e tyre në shumë fronte, duke ndarë në detaje përvojën e saj në muajt e pritjes së ëmbël përmes rrëfimeve e fotografive.

Por, një prej detajeve që pritet me kurreshtjen më të madhe, ajo nuk mundi ta ndajë me fansat e saj! Kjo sepse, nuk e di as vetë!

Fjala është për gjininë e bebit që pret.

Einxhel tregoi se e kanë ruajtur sekretin edhe për vete deri në momentin e festës së zbulimit të gjinisë.

Personi i vetëm që e di është kunata e saj, motra e Dagz, Aurora.

Por, Aurorës do t’i bashkëngjitet edhe një prezantuese e njohur shqiptare. Jona Spahiut, do t’i duhet medoeomos ta dijë gjininë.

Dhe përse thoni ju?

Kjo shkaku i detajeve të organizimit me kompaninë e dekorit që Jona ka, e cila është e besuara e çiftit për ta bërë sa më magjik, përfshirë edhe vizuelisht, momentin e shumëpritur.

Me humor, teksa ndan këtë detaj me ndjekësit e saj, Einxhel e ka paralajmëruar Jonën që të bëhet gati për ‘malin’ me mesazhe që do t’i shkojnë në llogarinë e saj nga fansat e shumtë të cilët s’do durohen pa pyetur, me shpresën që do të kuptojnë diçka më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm