Hapave të prindërve, Rene kënaqet nën tingujt e pianos së Robertit (VIDEO)

By

Është vajza e dy këngëtarëve shumë të famshëm, ka një teze të njohur ndërkombëtarisht e edhe vet po e pëlqen shumë muzikën.

Vogëlushja Rene, e bija e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha, që tani ka nisur ta kuptojë muzikën dhe ta shijojë atë.

E shtrirë në një piano, ajo ka dëgjuar babain e saj Robertin tek luajë disa nota, përderisa Nora dhe Era Istrefi po e dëgjonin në prapavijë.

Rene e këndon bashkë me Robertin këngën më të famshme të ditëlindjes: “Happy Birthday to You”, ndërsa që të katërt bashkë ndodhen në Tiranë, menjëherë pasi Era ka përfunduar xhirimet e klipit të ri në Jamaica. /Prive.al

View this post on Instagram

Rene shijon tingujt e pianos me Robertin 🤩😍

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm