Sa vite mbushi sot Jehona Sopi?

By

Këngëtarja Jehona Sopi sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plot 41 pranvera.

Urime mjaft të shumta mori nga miqt, kolegët, dhe familja në këtë ditë të rëndësishme të saj.

Edhe 100 të lumtura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm