A ka ndikuar Adonisi në fizikun e Teuta Krasniqit?! (Foto)

By

Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina janë një ndër çiftet më të përfolura të momentit në shtypin rozë. Çdo lëvizje e aktores dhe trajnerit të fitnesit janë të monitoruara nga mediet e publiku.

Pavarësisht që lidhja e tyre ka nisur shumë vonë, Adonisi dhe Teuta janë njohur më herët e madje është raportuar që ai ka qenë trajneri i fitnesit për aktoren.

E mesa duket profesioni i bashkëshortit ka ndikuar edhe në fizikun e Teutës e cila pas lindjes ishte në formë të mirë fizike.

Format e bukura trupore të Teutës u vunë në pah edhe në fotosesion që realizoi muaj më parë me Avni Selmanin

Ndër të tjera Adonisi është i përkushtuar ndaj punës dhe shpeshherë jep leksione për palestrën në rrjete sociale./Prive

teutaa

adpm

 

Artikuj të ngjashëm