Hana mëson hapat e parë me Mozzikun

By

Hana, vajza e Mozzikut dhe Loredanës, po mëson hapat e parë me babanë e saj.

Ka qenë reperi ai i cili postoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet teksa mban për dore vajzën e tij e cila erdhi në jetë muaj më parë.

“Vajza ime. Hana”, ka qenë përshkrimi i imazhit.

Nëse nuk e dini, Mozzik para pak ditësh publikoi disa këngë të reja të cilat tashmë gjenden në youtube teksa Loredana – gruaja e tij, ka paralajmëruar projektin e ri i cili vjen së shpejti./Prive.al

View this post on Instagram

My Girl ❤️👼🏻 HANA 🕊🕊

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Artikuj të ngjashëm