Blero dhe Uki ‘godasin’ në këngën e re

By

Pas premierës ekskluzive në emisionin NIN të Klan Kosova, kënga e re e Bleros dhe SoulKid tashmë është publikuar në Youtube.

Kënga flet për një dashuri të cilës protagonisti që e këndon t’i kthehet megjithëse tani ajo është tani tek tjetri.

Teksti është shkruar nga Uki, dhe krijimi muzikor mban vulën e Elephant.

Kënga pritet të jetë një hit i pakontestueshëm. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm