KUR DO TË PUBLIKOHET ‘A THU KUSH’ E LYRICAL SON?!

By

Reperi i labelit P.I.N.T, Lyrical Son ka disa javë që ka paralajmëruar videoklipin e këngës së re.

‘A thu kush’ bart emrin ky projekt dhe tashmë është gati për tu publikuar.

Në llogarinë e tij në instagram reperi ka njoftuar se ky klip i cili është punuar nga VSM do të lançohet gjatë javës së ardhshme.

E veçanta e këtij projekti është zhanri house, një eksperimentim i ri për Lyrical Son./Prive.al

Artikuj të ngjashëm