Cilat janë tre bashkëpunimet që do të publikohen nga Capital T?! (Foto)

By

Tashmë është publikuar ballina e përmbajtja e Mix Tape të reperit Capital T e madje po ashtu ka filluar edhe shpërndarja tek disa persona të afërm të tij.

Disa nga këngët e këtij projekti veçse janë publikuar por kanë mbetur edhe disa, tre nga to janë bashkëpunime.

Gjatë javëve në vazhdim pritet publikimi i këngës “Numra” me Mc Kreshën, “Yoko Ono” me Granit Dërgutin dhe “Gang” me Don Phenom dhe Vinz./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm