Risi në Instagramin e aktorit shqiptar! (Foto)

By

Është shumë aktiv në Instagram edhe pse për dikë që e ndjek për të parën herë mund të mos e ketë këtë përshtypje.

Është fjala për aktorin e Enver Gjokaj trendi i së cilit ka qenë që në profilin e tij të ketë vetëm një imazh.

Nëse ka postuar diçka sot, postimin paraprak e ka larguar. Mirëpo duket se është ngopur nga kjo ‘punë’ dhe ka filluar ti mbaj dhe postet e mëparshme.

Imazhi i parë në formën e re daton nga data 7 shtator teksa më i riu është publikuar sot. Enver Gjokaj është një ndër aktoërt shqiptarë më të suksesshëm në Amerikë ku ka luajtur në seriale tejet të rëndësishme atje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm