‘Hajde’ me Goldin e Dudën!

By

E kanë paralajmëruar si një bashkëpunim pak ditë më parë por Duda dhe Gold AG nuk vonuan shumë për të sjell projektin e përbashkët.

Para pak çastesh është publikuar kënga ‘Hajde’ me tekst të dy reperëve dhe e prodhuar tek Gramoz Kozeli & DeVox.

Videoklipi është realizuar nga Urban Graphic.

Artikuj të ngjashëm