Rita Ora performon ‘Poison’ në Big Weekend të BBC!  (Video)

By

Me 28 qershor do të publikohet videoklipi i radhës solo i këngëtares Rita Ora.

Kënga tashmë është publikuar dhe është titulluar ‘Poison’. Edhe pse klipi do të lançohet pas një muaji ajo është duke e promovuar në shumë festivale të muzikës e programe televizive.

Së fundmi ishte pjesë e një ndër festave më të mëdha të BBC-së e njohur ‘Big Weekend’.

Në këtë skenë fundjavën që lamë pas janë ngjitur emra të njohur si Taylor Swift, Rudimental, Foo Fightes, Imagine Dragons, Hozier teksa Rita Ora promovoi këngën e saj të re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm