Bruno me këngë të re ( VIDEO)

By

Besa Kokëdhima, Elvana Gjata dhe vet Bruno paralajmëruan projektin e këtij të fundit i cili pritet të publikohet shumë shpejt.

Suksesi më i madh i tij pati qenë bashkëpunimi me Elvana Gjatën në këngën “Love me”,
pastaj u ngrit shumë pluhur në lidhje me ngjashmërinë e një këngë hit të paralajmëruar nga ai me atë të Nora Istrefit “Sa t’kom dasht”

Nora ishte ajo që realizoi dhe korri suksesin e kësaj kënge sa të pëlqyer aq edhe të përfolur, derisa Bruno shumë shpejt do ta kompensoj humbjen duke sjellë kështu së shpejti këngën e tij të re me titull “Ajo”

Se sa do ketë sukses , sa do jetë e pëlqyer dhe sa do mbajë ritmin e suksesit paraprak , mbesim në pritje të publikimit të këngës. Deri atëherë krijoni një ide përmes këtij trileri./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm