Guerili mbërrin në shtëpi, pamje nga pritja (FOTO)

By

Dy ditë pasi u bënë prindër për herë të parë, Ermira dhe Gold AG ia kanë mësyrë shtëpisë për të parën herë me djalin.

View this post on Instagram

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Ka qenë reperi ai që ka postuar një fotografi në rrjete sociale përpara klinikës gjinekologjike.

View this post on Instagram

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Më pas, Ermira ka publikuar një fotografi nga mikpritja në shtëpi me buqetën me lule.

Jetë të gjatë Guerilit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm