Festë e dyfishtë në familjen e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt

By

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj festojnë sot dyfish. Përveç që ndajnë gjithë jetën bashkë, Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani ndajnë edhe të njëjtën datëlindje.

Sot, çifti, të dy po festojnë ditëlindjen dhe Arbana i dedikoi një urim të bukur babait të djalit të saj.

Ajo publikoi një fotografi të çiftit në rrjete sociale ku shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im, çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua! @eduartgrishaj“.

Më poshtë postimi i saj i plotë  në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm