I tha se famën e ka falë tij, Ardiani i përgjigjet Capital T

By

Reperi Capital T në dy paraqitje të fundit televizive teksa fliste për Ardian Bujupin, në një formë la të kuptohej se famën e suksesin, këngëtari e ka falë bashkëpunimeve me të.

E duket se më në fund, kupa është mbushur mjaftueshëm sa për të pasur një reagim nga Bujupi.

Ai përmes InstaStory i ka përcjellë mesazhin që donte reperit duke u shprehur:

“Nëse ja nisim këtë punë vlla mos fol mas shpine por hina live dhe i shprehim senet. Sukseset dhe meritat e kujt kanë qenë këngët etj etj”.

Mos zyrtarisht u shënua prishja e raporteve mes dy djemve?

Me shumë gjasë, po! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm