Atmosfera në delir: Dhëndrri merr mikrofonin në dorë tashmë

By

Dasma e shumëpërfolur mes çiftit Mark Marku dhe Nora Muçaj po vazhdon të zhvillohet e tashmë ajo duket se ka arritur kulmin e saj.

Pas ardhjes së nuses e dhëndrrit gjithçka filloi të duket më e bukur e filloi të marrë një kuptim më të veçantë.

Sikurse edhe pritej dhëndrri i cili profesionin  e ka ushtruar gjithandej nuk mund që një gjë të tillë të mos e bënte në ditën e tij më të veçantë.

Kur atmosfera tashmë është në maksimumin e saj Marku vendos që me disa këngë t’i argëtojë të pranishmit.

Prive.al ju sjell ekskluzive videon e këtij momenti. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm