Greta Koçi bëhet nënë për herë të parë

By

Greta Koçi ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin që është bërë nënë për herë të parë.

Ajo është bërë nënë e një djali dhe ka shkruar:

 

 

Sot u bekova me një djalë. Asnjë sukses dhe arritje në jetën time nuk u krahasoka me këtë moment. Është dita më e bukur e jetës sime! Faleminderit Zotit dhe të gjithë ekipit mjekësor në Amsterdam.

Shihni të plotë postimin e saj të plotë më poshtë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

Artikuj të ngjashëm