Blerim Destani kërkon këshilla për pamjen e tij, si propozoni ju? (FOTO)

By

Aktori Blerim Destani veq sukseseve të medhaja në karrierën e tij kinematografike, shquhet edhe për një dukje mjaft të mirë dhe të kuruar.

Gjithmonë me elegancë dhe stil e kemi parë në paraqitjet e tija, ndersa së fundmi kemi venë re se ai ka lëshuar mjekrrën më tepër se zakonisht.

Në një imazh të fundit në rrjete sociale ai sikur ka kërkuar këshillën e fansave të tij në lidhje me atë se më mirë duket me mjekërr apo pa të.

Si thoni ju, cila dukje i shkon më tepër aktorit ?/PRIVE.AL/

d8da147bcf97e7266f62904906140cc260152392fd4c6b953354e83bdc208608_full

Artikuj të ngjashëm