Gresa Behluli: ‘Pas martesës…’

By

Gresa Behluli ishte mbrëmë protagoniste në një prej rubrikave të Prive.

Ajo shpalosi më shumë në lidhje me aksionin e saj të bamirësisë me shitjen e fustaneve dhe jo vetëm.

Këngëtarja foli edhe për martesën duke deklaruar që nuk ka shumë ndryshim në përditshmërinë e saj pas marrjes së këtij epiteti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm