Kush e tradhtoi Uki Latifin?

By

Javën që lamë pas, për Prive në rubrikën Qitja Pikën, fjalitë i përfundoi këngëtari Uki Latifi.

Në këtë pjesë të emisionit, Latifi i ka vënë pikë çdo fjalie të nisur për Prive, e po ashtu ka rrëfyer se kush është dashuria e jetës së tij, e po ashtu se kush e tradhtoi.

“Kam pasur tradhti prej njerëzve që nuk e kam pritur, dhe së fundmi nuk po më befason më asgjë si përpara”.

E sa i perket dashurise se jetes, pergjigja qe dha Uki ndoshta mund të mos ketë qenë ajo që prisnim, sepse realisht do donim emrin e një vajze që i ka marrë zemrën. Por ai dha një përgjigje tjetër, por po ashtu të adhurueshme.

“Dashuria e jetës është familja, veçanërisht nëna dhe mjerë ai që nuk e di këtë”, ka thënë Uki në Prive.

Intervista e plotë:

Artikuj të ngjashëm