Dafina Zeqiri pothuajse nuk njihet në foton e fundit

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka eksperimentuar goxha kohëve të fundit në stil.

Ajo është transformuar në pamje shpesh dhe njejtë ka vepruar edhe sonte.

Këngëtarja ka ndarë një fotografi nga setet e reja fotografike ku pothuajse nuk njihet nga stili i flokëve dhe grimi i Arbër Bytyqit.

Të shumta kanë qenë komentet pozitive për Dafinën sa i përket këtij ndryshimi në pamje.

View this post on Instagram

Captured by @jetonbylykbashi

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm