Granit Xhaka është një burrë me fat!

By

Granit Xhaka është në Londër me familjen e tij, bashkëshorten dhe të vogëlushen e tyre. Edhe në Londër masat mbrojtëse vetëm kanë ardhur duke u ashpërsuar, dhe familja Xhaka natyrisht që po kalojnë kohën në shtëpi, duke qëndruar të sigurt.

E gjithë kjo situatë fatkeqe, pati diçka të mirë – Xhaka po kalon shumë kohë me familjen e tij.

E postimi i fundit i bashkëshortes së tij Leonita, tregon që ai është bashkëshort i përkushtuar por edhe shumë me fat. Këtë themi nisur nga mënyra se si ajo admiron bashkëshortin e saj.

“Faleminderit që gjithmonë më bën të lumtur. Të dua”, nën foton ku shihen dyshja të buzëqeshur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm