Kështu e uron Elita, Gjikon për përvjetorin e martesës (FOTO)

By

Sonte ka festë në shtëpinë e Elitës dhe Gjikos.

Ata festojnë përvjetorin e tretë të martesës dhe s’kishte si të mungonte një urim nga ana e prezantueses.

Elita hyri në Instagram dhe ndau dy fotografi krah burrit të saj duke i uruar këtë përvjetor.

Lexoni më poshtë çka ka shkruar moderatorja./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm