Nisin pushimet për familjen Fejzullahu (FOTO)

By

Sezoni i verës është tejet i ngjeshur për këngëtarët të cilët shkaku i datave, gjatë kësaj periudhe profitabile nuk kanë kohë as për veten e as për familjen.

E duke pasur këtë fakt parasysh, Ermal Fejzullahu është përkujdesur që pushimet me familjen t’i kryejë më heret.

Ditën e sotme, familja Fejzullahu kanë marrë rrugë drejt njërit prej resorteve luksoze të Turqisë nga ku ka pozuar për ndjekësit me Arianën dhe fëmijët.

S’na mbetet gjë tjetër pos t’iu urojmë pushime të mbara! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm