Granit Cana i fejuar? (VIDEO)

By

Konkurrenti i Big Brother VIP, Granit Cana është njëri ndër më të komentuarit së fundmi, së pari për zënkat dhe ‘ndjenjat’ me Fifin, dhe më pas për lidhjen jashtë.

Në disa media ka qarkulluar lajmi se Graniti është i fejuar jashtë me një vajzë nga Peja për të cilën ai ka folur edhe brenda shtëpisë.

Por a është i fejuar?

Ndiqni videon dhe kuptojeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm