Daddy Yankee i vuri zjarr Tiranës, mbrëmje fantastike në kryeqytet

By

Këngëtari i famshëm portorikan, Daddy Yankee i njohur për këngën e tij “Despacito” në mbrëmjen e së premtes i ka vënë zjarr Tiranës.

Ai ka kënduar para mijëra shikuesve në sheshin Skënderbej dhe atmosfera ishte elektrizuese.

Në mesin e atyre që po kënaqeshin me interpretimet e Yankee ishte edhe këngëtarja Enca Haxhia, e cila përveç se ka performuar në koncertin e Yankee, ka publikuar një mori videosh në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqë atmosferën që kishte krijuar këngëtari. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm