E pabesueshme! – Mozzik arrin shumën e çmendur në kriptovaluta!!!

By

 

Mund t’iu duket e pabesueshme, por Mozzik ka arritur shumë marramendëse në kriptovaluta.

Ka qenë vet reperi i cili e bëri publike shumën në Instagram.

Dhe a mund ta besoni? Mozzik ka arritur mbi 3 milionë e 700 mijë dollarë!!!

“Punë e lehtë”, ka shkruar ai teksa ka publikuar shifrën e çmendur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm