Gold Ag sjell ‘Namazin’ në muajin e Ramazanit (VIDEO)

By

Gold Ag ka bashkuar forcat me Kreshnik Avdiun për projektin e ri muzikor.

“Namazi” mban emrin kënga, teksti i të cilës është shkruar nga Gold Ag.

Kënga është publikuar në Youtube dhe në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm