Cameron Diaz po heq dorë nga aktrimi dhe kjo mund të jetë arsyeja pse

By

Aktorja hollivudiane Cameron Diaz është e njohur për filmat si “Charlie’s Angels” dhe “The Mask”. Përpara filmit të saj të rikthimit që do të dalë së shpejti, “Back in Action”, raportohet se Cameron do t’i thotë lamtumirë aktrimit pas filmit të saj të ardhshëm. Edhe pse nuk ka pasur asnjë konfirmim nga ylli apo publicisti i saj, raportet thonë se vendimi i Cameron për të lënë karrierën është vetëm për t’u fokusuar tek familja e saj dhe vajza 3-vjeçare, Radix.

Aktorja e njohur e Hollivudit, Cameron Diaz thuhet se ka vendosur të lërë aktrimin. Ajo ishte një zonjë kryesore në filma si ‘Pushimet’, ‘Sex Tape’, ‘The Other Woman’, ‘The Mask’, e të tjerë. Diva 50-vjeçare thuhet se kishte marrë këtë vendim për t’i dhënë më shumë kohë vogëlushes së saj. Raportet thonë gjithashtu se bashkë-ylli i Cameron në ‘Back in Action’ Jamie Foxx shkaktoi shumë zemërim në setin e filmit, por një burim i afërt me aktoren ka përmendur se kjo nuk ka të bëjë fare me vendimin e saj.

Një burim i tha Daily Mail, “Këto ditë pune 10-orëshe të njëpasnjëshme kanë qenë shumë për të dhe ajo e urren largimin nga Raddix [vajza]”. Më tej u shtua, “Edhe pse ajo ka arritur të shohë familjen e saj gjatë xhirimeve të filmit, nuk është e njëjta gjë.”

Për ata që nuk janë në dijeni, Raddix është vajza 3-vjeçare e Cameron, të cilën ajo e solli në jetë përmes një surrogate. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm